Úspěchy v roce 2016/2017

gtmÚspěchy

Jakub Dolejš, Daniel Kraus – septima
Jakub a Daniel vyhráli v soutěži AntiFetFest v kategorii střední školy 1. místo s filmem Sám. Gratulujeme k úspěchu.

Patrik Paták, Jan Michňa, David Dvorjačanský, Michal Vu – tercie, Filip Troníček – prima
Patrik, Honza, David, Michal a Filip získali cenu diváků v soutěži AmtiFetFest s fimem Bílý tygr.Gratulujeme.

Andrea Meyerová – sexta
Blahopřejeme Andree Meyerové k účasti v republikovém semifinále soutěže v debatování v německém jazyce Jugend debattiert international!! Andrea dnes statečně bojovala a prokázala, že právem patří mezi 8 nejlepších mladých debatantek a debatantů České republiky pro letošní rok. Děkujeme za vynikající reprezentaci našeho gymnázia.

K. Thiel, E. Rudyová, M. Lerlová, A. Krchov, E. Rašovská, D. Poborský, A. Floriánková, J. Richtár, V. Patočková, V. Skalová – kvarta
Gratulujeme skupině z kvarty za skvělé třetí místo v dějepisné soutěži Na pivo s Karlem Velikým.

Vanda Hutařová – sekunda
Gratulujeme Vandě Hutařové, která se ztrátou jednoho bodu obsadila druhé místo v obvodním kole matematické olympiády.

Kristýna Villa Pokorná – sekunda, Johana Bartušková – tercie B, Raluca A. Buta – septima
V obvodním kole anglické olympiády jsme měli zástupce ve 3 kategoriích. Kristýna Villa Pokorná nás reprezentovala v kategorii I.B (studenti prvních 2 ročníků osmiletých gymnázií a 6. a 7. tříd ZŠ s RVJ), Johana Bartušková v kategorii II.B (studenti 3. – 4. ročníků osmiletých gymnázií a 8. a 9. tříd ZŠ s RVJ) a Raluca A. Buta v kategorii III (studenti 1. – 3. ročníků SŠ). Všechny tři vyhrály. Gratulujeme.

Gabriela Klemová – oktáva
Gabriela Klemová z oktávy se zúčastnila regionálního kola projektu Soutěž a podnikej a získala krásné druhé místo. Gratulujeme.

Ellen Gröning – sekunda, Maximilian Wieser – tercie A, Kamila Halousková – kvarta, Fiona Mohlová – kvarta
GTM a Pražský literární dům vyhlásili soutěž v kreativním psaní v německém jazyce – Jugend schreibt. Naši studenti se umístili na stupních vítězů:

Kategorie 2. stupeň základní školy (rodilí mluvčí):

1. místo: Maximilian Wieser – tercie A

2. místo: Ellen Gröning – sekunda

3. místo: Kamila Halousková – kvarta

Kategorie Střední škola (rodilí mluvčí)

3. místo: Fiona Mohlová – kvarta