Workshop: iPad v pedagogické praxi

Vojtěch ReischlNovinky

Datum konání: 28. srpna 2024
Čas: 9:00 – 16:00 (12:00 – 13:00 přestávka na oběd)
Lektor: Ing. Bohuslav Hora
Místo: Mediální centrum školy, Gymnázium Thomase Manna

O akci

Zveme všechny pedagogické pracovníky základních a středních škol na celodenní workshop „iPad v pedagogické praxi“. Tento workshop je navržen tak, aby vám poskytl nové dovednosti a znalosti při využívání iPadu ve výuce.

Program workshopu

Workshop bude rozdělen do tří částí:

1. Úvodní část:
    • Prezentace účastníků o tom, jak využívají iPad ve své škole.
    • Sdílení představ o tom, co by se chtěli naučit (účastníci mohou předem poslat tipy na aktivity, které by se chtěli naučit).
  2. Hlavní část:
    • Lektor Ing. Bohuslav Hora povede interaktivní část, kde se účastníci naučí nové dovednosti a získají praktické znalosti.
    • Sdílení zkušeností a nápadů mezi účastníky, zpětná vazba, networking.
  3. Závěrečná část:
    • Online setkání pedagogů 25. 9. 2024; 17:00 – 18:00 (https://meet.google.com/uky-oiyt-zje?hs=122&authuser=0)
    • Online sdílení zkušeností, kde účastníci reflektují své praktické zkušenosti s využíváním iPadu.
    • Vzájemná podpora v dalším rozvoji a budování komunity pedagogů využívajících moderní technologie ve výuce

Podpora a přihlášení

Workshop je podpořen Národním pedagogickým institutem České republiky z Národního plánu obnovy v rámci výzvy DIGIakce, do které se mohou zapojit všechny školy v ČR a získat finanční podporu za sdílení svých pořádaných akcí.

Přihlašování probíhá přes systém NPI. Více informací a odkaz na přihlášení naleznete zde.

Těšíme se na vaši účast a věříme, že tento workshop bude pro vás inspirativní a přínosný. Pomozte nám společně budovat komunitu pedagogů, kteří aktivně využívají moderní technologie ve vzdělávacím procesu.