Schůzky, setkání a konzultace

Zuzana SvobodováNovinky

Vážení rodiče a milí žáci,

rádi bychom Vás seznámili s rámcových harmonogramem setkání, schůzek a konzultací. Všechny termíny jsou rovněž zaneseny v našem google kalendáři a před plánovaným setkáním dostanete ještě podrobnější informace od vedení školy nebo od Vašich třídních učitelů.

Pokud Vám bude nějaká informace chybět, určitě nás kontaktujte.
Těšíme se na spolupráci s Vámi

Tým GTM

Období
Způsob a forma setkání
Září
sobota 23.9.

Prima den s primou: neformální setkání rodičů a žáků primy s třídním učitelem a vedením školy.

18.9.

Fyzické (hybridní) setkání zástupců rodičů, třídních učitelů a vedení školy.

18.9.

Online setkání pro dotazy rodičů k výměnným pobytům a zahraničním výjezdům.

První čtvrtletí (listopad)
20.11.

Fyzické třídní schůzky s účastí vedení školy na nižším stupni gymnázia. Třídní schůzky budou rozfázované tak, aby vedení školy mohlo být přítomno na schůzkách v primě-kvartě.

Volitelný způsob třídních schůzek na vyšším stupni gymnázia a na 4 letém  – konzultace, virtuální nebo fyzické třídní schůzky nebo kombinace po dohodě třídních učitelů a rodičů.

Pololetí (leden/ únor)
od 22.1.2024

Pololetní triády na nižším gymnáziu a na čtyřletém oboru – třídní učitel, žák, rodič

26.2.2024