Soutěž a podnikej

Led 18, 2021 | Články

V termínu 14.-15.1.2021 se konala 2 kola pražského regionálního finále akce „Soutěž a podnikej“. Událost byla určena pro středoškolské studenty, kteří se do soutěže mohli přihlásit s podnikatelským nápadem.
Svůj projekt rozpracovali a následně prezentovali před odbornou porotou v online prostředí, což určitě nebylo jednoduché.
Z naší školy se do soutěže přihlásily celkem 3 týmy – Kamila Halousková a Nikola Pham s projektem „Fash.eco“, který nabízí vintage oblečení, oblečení z druhé ruky a lokální slow fashion módu (Instagram @fash.eco). Druhý tým ve složení Kristián Thiel a Martin Helmich soutěžil s projektem „Diskuzí ku kariéře“, jehož cílem je podporovat přednášky odborníků z praxe na středních školách. Třetí tým, který vytvořil Šimon Jůza a David Dvorjančanský prezentoval aplikaci na objednávání služeb od řemeslníků. Všechny tři týmy připravily propracované nápady, skvěle je odprezentovaly a skončily na nebodovaném 4.-9. místě. Pro studenty je účast v regionálním finále velký úspěch, jsem ráda, že máme kreativní a aktivní studenty! Více informací můžete nalézt na www.soutez a podnikej.
Pavla Krumackerová