Výsledek přijímacího řízení

Seznam přijatých uchazečů

Seznam nepřijatých uchazečů

OTEVÍRÁME od září 2022 nově akreditovaný obor ČTYŘLETÉHO gymnázia Thomase Manna. NOVĚ, JINAK, S RADOSTÍ.

INFORMAČNÍ SETKÁNÍ pro zájemce: 18.5.2022 od 17.30  v budově školy na adrese Střížkovská 32/27 nebo také online (meet.google.com/tvj-snis-iwu)

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ INFORMACE:
KDY: 25. 5. 2022
V KOLIK: 9.00

Registrační formulář k vyplnění
Přihláška ke studiu ke stažení
Kritéria přijímacího řízení

Přihlášku nutno doručit do školy DO PÁTKU 20.5.2022

VÍCE INFORMACÍ: +420 607 874 919 a info_4g@gtmskola.cz

POČET ŽÁKŮ VE TŘÍDĚ: 15

ŠKOLNÉ:  65.000,-/rok

školné zahrnuje: výuku, distanční výuku, konzultace s koučem/tutorem/kariérovým poradcem, možnost využití služeb psychologa či speciálního pedagoga
možnost plateb: standardní platby jsou půlroční, vždy k 1.9. a 31.1. (individuálně lze domluvit i jiný harmonogram)

JAK SE U NÁS UČÍ

JAK PROBÍHÁ HODNOCENÍ

TÝM PEDAGOGŮ:

Ing. Štěpán Rys, rys@gtmskola.cz

zeměpis, matematika, fyzika, budoucí třídní 1. ročníku

Školní vzdělávací program navazuje na úspěšné vzdělávání poskytované osmiletým všeobecným gymnáziem. Stěžejní pro školu je humanistická tradice, porozumění a rozvoj komunikace v cizích jazycích.
Čtyřleté gymnázium je koncipováno jako moderní a progresivní škola.