Výměnné pobyty

ca995f9053_81311224_o2.jpg

Ve spolupráci s Česko-německým fondem budoucnosti realizujeme na našem gymnáziu pět projektů.

Plánovat výměnné pobyty a zahraniční aktivity v období pandemie COVID-19 je samozřejmě skoro nemožné, nicméně se snažíme udržovat komunikaci a vztahy s partnerskými školami a pokud to bude možné, budeme projekty realizovat.
Každý výměnný pobyt je prioritně určen pro jinou věkovou kategorii a jinou třídu našeho gymnázia. Pro rok 2021 je rozdělení následující, vedoucí budou upřesněni. Předběžné termíny pro Drážďany, Höxter a Hamburk jsou uvedeny ve školním kalendáři.

Přihlášky na výměnné pobyty vyplňujte do 7.12.2020.

Pro účast na výměnném pobytu je nutné respektovat speciální podmínky účasti.

Příspěvek rodičů na výměnné pobyty činí ve školním roce 20/21 3000,-.

Všichni se těšíme na poznávání neměckých spolkových zemí, rozšiřování slovní zásoby a nové zážitky s našimi sousedy.

Výměnné pobyty jsou podporovány Česko-německým fondem budoucnosti, za což velice děkujeme.

logo-barevne-ve-formatu-jpg.JPG