Uplatnění absolventů v roce 2018

 

5-03-2018-maturitni-ples-2018_12.jpg

 

 

V roce 2018 složilo úspěšně maturitní zkoušku všech 10 studentů a studentek maturitního ročníku Gymnázia Thomase Manna (z toho byla 4 vyznamenání).

 

výsledky maturita 2018.jpg

 

Karolína Bendová:

 

studentka nechce zveřejňovat informace

 

 

Bulakova Anna:

 

přijata na:

 

Vysoká škola ekonomická – fakulta Mezinárodních vztahů – obor Mezinárodní obchod

 

Masarykova univerzita – fakulta Ekonomicko-správní – obor Veřejná ekonomika a správa

 

Friedrich-Alexander Universität Erlangen-Nürnberg – filozofická fakulta –  dvojobor Digitales Gesites und Sozialwissenschaften a Ekonomie

 

studuje na:

 

Friedrich-Alexander Universität Erlangen-Nürnberg – filozofická fakulta –  dvojobor Digitales Gesites und Sozialwissenschaften a Ekonomie

 

 

Raluca Adriana Buta:

 

přijata na:

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obod Sociologie a sociální politika

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Sociologie a sociální antropologie

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Jihovýchodoevropská studia (Rumunistika)

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Němčina pro mezikulturní komunikaci

 

studuje na:

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Sociologie a sociální antropologie

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Němčina pro mezikulturní komunikaci

 

 

Dolejš Jakub:

 

přijat na:

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Mezinárodní teritoriální studia

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Politologie a mezinárodní vztahy

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Politologie a veřejná politika

 

studuje na:

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Mezinárodní teritoriální studia

 

 

Husenicová Klára:

 

přijata na:

 

Univerzita Karlova – Matematicko-fyzikální fakulta – obor Obecná matematika

 

České vysoké učení technické – Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská – obor Matematické modelování

 

studuje na:

 

Univerzita Karlova – Matematicko-fyzikální fakulta – obor Obecná matematika

 

 

Kraus Daniel:

 

přijat na:

 

Univerzita Karlova –  Husitská teologická fakulta – obor Judaistika

 

Univerzita Karlova – Fakulta humanitních studií – obor Studium humanitní vzdělanosti

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Mezinárodní teritoriální studia

 

studuje na:

 

Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd – obor Mezinárodní teritoriální studia

 

 

Lembaková Valerie:

 

přijata na:

 

Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta – obor němčina a angličtina se zaměřením na vyučování

 

Univerzita Karlova – Teologická fakulta – obor dějiny křest’anského umění

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor dějiny umění

 

University of Brighton – obor History of Art

 

University of Leicester – obor History of Art

 

studuje na:

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor dějiny umění

 

 

Solazzo Giorgia:

 

studentka nechce zveřejňovat informace

 

 

Soukupová Linda:

 

přijata na:

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Psychologie

 

Univerzita Karlova – Pedagogoická fakulta – obor Psychologie s rozšířením o speciální pedagogiku

 

studuje na:

 

Univerzita Karlova – Filozofická fakulta – obor Psychologie

 

 

Thiel Tomáš:

 

přijat na:

 

Masarykova univerzita – Právnická fakulta – obor Právo a právní věda

 

studuje na:

 

Masarykova univerzita – Právnická fakulta – obor Právo a právní věda

 

 

Přejeme všem našim absolventům, aby se jim dařilo v jejich pracovním i osobním životě a věříme, že najdou cestu do školy svých středoškolských studií, aby se s námi podělili o své nové zkušenosti a zážitky.