Lyžařský kurz

Termín: 31.1. – 5.2. 2021

Cena kurzu:  8800,- Kč/os   při počtu 43 studentů

Cena zahrnuje:

• Autobusovou dopravu tam i zpět (+jeden výlet do vedlejšího lyžařského střediska), ubytování s polopenzí, 5denní skipas (Po – Pá), delegát, kvalifikovaní instruktoři

Ubytování:

• penzion Lindbichler, 2 – 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením

Stravování:

• polopenze (bufetová snídaně), začíná se večeří v den příjezdu, končí snídaní při odjezdu

– zájezdový autobus je po celou dobu je k dispozici skupině, ráno odveze žáky na vlek, odpoledne zpět (lanovka je vzdálena od ubytování cca 5km)

PS: Přednost mají žáci primy jen do 20. září. Poté budou žáci doplněny podle hesla „Kdo dřív přijde, ten jede. 🙂

Pro urychlení a zjednodušení vzájemné komunikace a snazší administraci přihlášky Vám nabízíme možnost přihlásit se formou elektronické přihlášky. V souvislosti s tím plníme dle článku 13 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů naši informační povinnost a sdělujeme Vám, že data přenášená přes formuláře Google mohou opustit EU. Google garantuje jejich ochranu a zpracování v souladu s Nařízením (podrobnosti o ochraně osobních údajů naleznete zde: https://gymnaziumtm.cz/pro-studenty/ochrana-osobnich-udaju-gdpr). Pokud Vám tento způsob registrace nevyhovuje, můžete se přihlásit standardní poštou na adrese školy: Gymnázium Thomase Manna, Střížkovská 32/27, 18000 Praha 8. Do přihlášky uveďte veškeré níže specifikované údaje (mailovou adresu do písemné přihlášky uvádět nemusíte).

Přihláška přes e-mail nebo telefonicky není možná. Děkujeme za spolupráci.

Žáci primy se mohou přednostně přihlašovat do 20.9. 2020. Dále budou žáci zařazeni dle data odeslání přihlášky.

Dále souhlasíte s platebními podmínkami a zavazujete se je dodržet.
Nevratná záloha 4000,- Kč musí být zaplacena do 10.10. 2020.
Doplatek 4800,- Kč pak do 8.1. 2021.
(V případě neuhrazení částky včas, bude přihláška vyřazena a bude doplněn náhradník.)

V případě, že dojde ke znemožnění uskutečnění lyžařského kurzu z důvodu COVID-19 (uzavření hranic, třída v karanténě, nutnost testů…), bude vrácena celá částka ponížena o fixní část 500,- Kč/osoba.

Odesláním přihlášky se taktéž zavazujete, že Vaše dítě bude mít řádně seřízené lyže a vázání, případně snowboard.

Formulář přihlášky bude v kopii odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Přihlášku je nutné vytisknutou a podepsanou odevzdat v kabinetu TV.

Formulář bezinfekčnosti – odevzdáváte při odjezdu

Lyžařský kurz – podmínky účasti 2021