images.jpg

Studenti i učitelé Gymnáziua Thomase Manna se účastní mnoha zajímavých projektů.

Podrobnosti o nejzajímavějších projektech najdete v menu vpravo.

Zapojili jsme se také do projektů:

Projekt č.: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0021106 „iKAP II – Inovace ve vzdělávání“ je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt reaguje na zjištění a doporučení aktuálního Krajského akčního plánu vzdělávání hlavního města Prahy včetně Školní inkluzivní koncepce a na potřebu zajištění rovných příležitostí, zvýšení kompetencí pedagogů a rozvoje inovací ve vzdělávání.

Projekt č. CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001391 „Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem na Základní škole německo-českého porozumění a Gymnáziu Thomase Manna“ je spolufinancován Evropskou unií.
Hlavním cílem projektu je pomoci k začlenění a zlepšení studijních výsledků žáků s odlišným mateřským jazykem, a to formou realizací podpůrných aktivit.