Herzlich Willkommen am Thomas Mann Gymnasium!

Privates tschechisch-deutsches Gymnasium, das im Jahre 1995 von der in Tschechien lebender deutschen Minderheit gegründet wurde und das den Namen des großen deutschen Erzählers, Schriftstellers und Literaturnobelpreisträgers Thomas Mann trägt.

Vertretungsplan

Stundeplan

Kommende Veranstaltungen

Google Classroom

Fotos

Ocenění školy:

Partnerské školy:

k_logo.png
header_kwg01.jpg
WBG.png
PFF logo.png

Projekty školy:

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg

Projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_066/0016546 “Personální podpora Gymnázia Thomase Manna v Praze II” je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je získání personální podpory a realizace tandemové výuky na Gymnáziu Thomase Manna.

Projekt č. CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001391 “Začleňování a podpora žáků s odlišným mateřským jazykem na Základní škole německo-českého porozumění a Gymnáziu Thomase Manna” je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem projektu je pomoci k začlenění a zlepšení studijních výsledků žáků s odlišným mateřským jazykem, a to formou realizací podpůrných aktivit.