Lyžařský kurz

Cena kurzu:  8600,- Kč/os*

• při počtu 43 student
SEZNAM ÚČASTNÍKŮ A NÁHRADNÍKŮ - upravená verze s navýšenou kapacitou

Platby prosíme zasílat na účet číslo:  1018514506/6100, do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a třídu + „záloha“ nebo „doplatek“ (pokud budete platit celou částku najednou „záloha + doplatek“).

Podmínky platby:

1. platba  4000,- Kč    co nejdříve  (nevratná záloha)
  2. platba  4600,- Kč    do 30.11. (případný přeplatek bude vrácen po vyúčtování LV)

Cena zahrnuje:

• Autobusovou dopravu tam i zpět (+jeden výlet do vedlejšího lyžařského střediska), ubytování s polopenzí, 5denní skipas (Po – Pá), delegát, kvalifikovaní instruktoři

Ubytování:

• penzion Lindbichler, 2 – 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením

Stravování:

• polopenze (bufetová snídaně), začíná se večeří v den příjezdu, končí snídaní při odjezdu

- zájezdový autobus je po celou dobu je k dispozici skupině, ráno odveze žáky na vlek, odpoledne zpět (lanovka je vzdálena od ubytování cca 5km)

Povinné dokumenty

Zákonný zástupce je povinen odevzdat před odjezdem tyto dokumenty a to do 20.12. 2019: