Den otevřených dveří

Lis 21, 2017 | Články

Vážení uchazeči, milí rodiče,
jako každý rok i letos pořádáme den otevřených dveří.
2. prosince se otevřou dveře školy všem zájemcům i jejich rodičům. Již studující žáci tu budou prezentovat své projekty za předešlý týden. Je to skvělá příležitost přesvědčit se na vlastní oči o tom, že jsme otevřeni i novým způsobům učení.

Jak už jsem zmínil, den otevřených dveří, jehož součástí je i prezentace projektů z projektového týdne, se koná 2.12. 2017 od 14:00 do 16:00. To znamená, že pokud ještě nejste rozhodnuti, zda dát své dítě na Gymnázium Thomase Manna, přijďte se k nám podívat!

Dozvíte se, že naše gymnázium nabízí špičkovou výuku angličtiny, avšak na němčinu je to jedno z nejlepších gymnázií v Praze. Studenti tu prochází mezinárodně uznávanou zkouškou z německého jazyka DSD I a II (na úrovni B1 a C1), která je připraví do života jako máloco. Na škole také probíhá příprava na zkoušky z anglického jazyka – FCE a CAE, které se budou nejednomu studentovi hodit. Naše škole je také jako jedna z mála otevřena možnosti studování jednoho, nebo i více let v zahraničí.

Pokud se chcete podívat přímo do výuky, a prozkoumat blíže náš způsob učení, můžete k nám přijít i 21.2. 2018, kdy tuto možnost přímo nabízíme.

A jak se k nám dostanete? Není nic jednoduššího. Nacházíme se na Praze 8, poblíž stanice metra C – Střížkov. (Pro konkrétní polohu naší školy můžete využít mapu na našich stránkách.)

Pokud tedy stále váháte, zda svou ratolest dát na tuto školu, přijďte se 2. prosince přesvědčit!

                                                           Budeme se na Vás těšit.