CSP ve školce

Bře 1, 2017 | Články

Samozřejmě obrazně. Dnešní setkání s profesí zařídila skvělá paní Rašovská, která kvartu seznámila s profesní dráhou jak zdravotní sestřičky, tak i ženy, která se pustí do podnikání ve školství. Paní Rašovská se věnuje dětem v soukromé miniškoličce a její vyprávění děti nadchlo.

Vrátily se v čase, mnozí si totiž svůj vlastní čas strávený v mateřské školce velmi dobře pamatují. A ne všichni mají pozitivní vzpomínky, i když mnozí ano. I tak ale padalo poměrně velké množství dotazů na práci s dětmi, na program ve školce, stravování a třeba i na mobilní telefony a malé děti. Paní Rašovská nejen že dokázala děti zaujmout, ale i jim všechny jejich dotazy precizně vysvětlila.

 I na sovičku a maňáska došlo.

Ve finále náš vyměřený čas utekl tak rychle, že nezbyl čas na připravené testy, rádi bychom si vyzkoušeli, zda zvládneme tolik, co předškoláci. Tak snad příště. Ale dnešek byl nabitý jarní pozitivní energií a návratem ke školkovým létům, která jsou pro dětský vývoj naprosto stěžejní.  Děti se tak dnes připravovaly nejen na výběr povolání, ale i na roli rodiče a vychovatele svých vlastních dětí. Moc hezký zážitek to byl.

P3013940.JPG