HUDEBNÍ VELETRH

středa 24.6.2020 9:00 - 12:00

Rozdělení skipin a link na připojení:

1) Life band - živá hudba

garanti: Rys Štěpán, Jitka Rutrlová

link na připojení: https://meet.google.com/gtc-zqan-aig

Máte rádi současnou hudbu, zpíváte nebo hrajete na nějaký hudební nástroj? Sestavte si s dalšími studenty improvizovanou hudební kapelu (kytara, basa, ukulele, piano, flétna, cello, perkuse, zpěv....) vyberte si oblíbenou skladbu, stáhněte si text, akordy nebo tabulatury a písničku on-line secvičte. Nakonec výslednou verzi nahrajte jako zvukový videosoubor a uložte do učebny. Kreativitě, výběru skladeb i počtu hudebních skupin, které vzniknou na půdě GTM, se meze nekladou!

2) Slož hymnu GTM

garanti: Rudyjová Daniela, Hein Alexander

link na připojení: https://meet.google.com/nqc-uxxf-grm

Našemu gymnáziu chybí jedna velmi důležitá věc - vlastní hymna! Zajímá tě songwritering? Chceš se dozvědět něco z oblasti hudebního textařství? Přihlas se k nám, buď u zrodu hymny GTM a začni svou hudební kariéru! Projektem tě povede Daniela a Alex. Hned ze začátku tě čeká příjemné překvapení! :-) Výstupem bude tvá vlastní unikátní hymna, která se možná stane i oficiální hymnou gymnázia! Co s sebou? Dobrou náladu a chuť tvořit literárně i hudebně!

3) Vytvoř si svůj vlastní song

garanti: Cidlina Jan, Brož Kristián, Kouba Kristián

link na připojení: https://meet.google.com/org-ycrt-uhg

Chceš si vytvořit svůj song? Připoj se k nám a za necelý 2 hodiny uvidíš, co všechno dokážeš složit. Fantazii se meze nekladou :) 

4) Obrazy inspirované hudbou

garanti: Hutařová Vanda, Čapková Zuzana, Kapustová Barbora

link na připojení: https://meet.google.com/dqa-kbcx-iyu

Vyzkoušejte si zaposlouchat se do hudby a zobrazit na papír, co slyšíte. Můžete psát, kreslit nebo malovat podle písně či skladby, kterou si vyberete. Pokud nebudete vědět, co k poslechu vybrat, máme pro vás vybraných pár skladeb a příklad výsledku, kterým se můžete nechat inspirovat.

5) Open stage: nahrávky mladých umělců GTM

garanti: Rutrlová Jitka, Rys Štěpán

link na připojení: https://meet.google.com/nup-ifdc-oqv

Máš jakýkoliv záznam toho, jak zpíváš, tančíš, hraješ na hudební nástroj či bodypercussion, a chybí ti obecenstvo? Pošli nám nahrávku a sdílej tak s celým GTM! Hudební provedení může být sólo, ve dvou či skupinové.

 

Přihlašování do jednotlivých workshopů