Zkouška FIT in Deutsch A2

img.obrazky.cz2.jpg

Vážení rodiče, nabízíme Vašim dětem zorganizování zkoušky Fit in Deutsch A2 a rádi děti centrálně přihlásíme přes naši školu.

Zkouška je na úrovni A2 a požadavky, které stanovuje Goethe Institut, jsou:

• Rozumí známým každodenním výrazům.
  • Rozumí větám a často používaným obratům vztahujícím se k oblastem, které se ho/jí bezprostředně týkají (např. základní informace o něm/ní a jeho/její rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání).
  • Dokáže komunikovat prostřednictvím jednoduchých a běžných úloh, jež vyžadují jednoduchou a přímou výměnu informací o známých a běžných skutečnostech.
  • Umí jednoduchým způsobem popsat svou vlastní rodinu, bezprostřední okolí a záležitosti týkající se jeho/jejích nejnaléhavějších potřeb.

Cena zkoušky: cca 1400,- (cena roku 2017)

Cílová skupina: žáci do 15 let

Na zkoušku je potřeba se přihlásit pomocí formuláře na našem webu. Přihlášení zájemci dostanou poté další instrukce a termíny placení mailem.

Termín zkoušky: upřesníme - jaro/léto (přesné datum dle konání v Goethe Institutu)

Zkušební test u nás ve škole: květen 2018

Cena zkušebního testu: 300,- (hotově před testem)

Cvičné materiály možno stáhnout z webu GI