Informace pro studenty

Zahraniční pobyty

Výměnné a zahraniční pobyty realizujeme díky podpoře Česko-německého fondu budoucnosti a Erasmu+

česko-německý fond budoucnosti logoImage

Vážení studenti a rodiče,máme pro vás možnost výměnných pobytů s našimi partnerskými školami v Německu. Výměnné pobyty vám umožní rozšířit vzdělání a poznat novou kulturu. V školním roce 2023/24 jsme pro každou třídu vytvořili německou partnerskou školu zaměřenou na specifický tematický celek nebo předmět.

Výměnné pobyty zahrnují ubytování u hostitelských rodin a aktivní účast ve škole a kulturních aktivitách. Zlepšíte své jazykové schopnosti, získáte nové zkušenosti a rozvíjíte dovednosti a kompetence. Výměnné pobyty jsou důležitou součástí naší vzdělávací koncepce.

Více informací o projektu Erasmus >>

Potřebujete se na něco zeptat?

Mgr. Pavla Petrová

Koordinátorka mezinárodních programů

Zahraniční projekty

Přihlášky na výměnné pobyty a zahraniční projekty budou zahájeny 18. 9. 2023 ve 20h.

Bližší informace najdete v jednotlivých příspěvcích a na informační schůzce (18.9.2023). Při přihlašování prosíme respektujte třídu, kterou studenti navštěvují, protože každá třída má svůj vlastní projekt. Přihlašování bude uzavřeno 30. 9. 2023.

Snažíme se umožnit účast co největšímu počtu studentů na zahraničních projektech, avšak nemůžeme garantovat dostatečný počet partnerů ze strany partnerských škol. Mějte prosím na paměti, že čím dříve bude student přihlášen, tím větší je šance na účast. Šanci na účast zvyšuje i ochota ubytovat studenta opačného pohlaví. Nikdy totiž nevíme, kolik dívek a chlapců se přihlásí v partnerské škole.

Není ti něco jasné ?

Kontaktuj svého učitele