Uplatnění absolventů v roce 2018

5-03-2018-maturitni-ples-2018_12.jpg

 

V roce 2018 složilo úspěšně maturitní zkoušku všech 10 studentů a studentek maturitního ročníku Gymnázia Thomase Manna (z toho byla 4 vyznamenání).

výsledky maturita 2018.jpg

Karolína Bendová:

studentka nechce zveřejňovat informace

 

Bulakova Anna:

přijata na:

Vysoká škola ekonomická - fakulta Mezinárodních vztahů - obor Mezinárodní obchod

Masarykova univerzita - fakulta Ekonomicko-správní - obor Veřejná ekonomika a správa

Friedrich-Alexander Universität Erlangen-Nürnberg - filozofická fakulta -  dvojobor Digitales Gesites und Sozialwissenschaften a Ekonomie

studuje na:

Friedrich-Alexander Universität Erlangen-Nürnberg - filozofická fakulta -  dvojobor Digitales Gesites und Sozialwissenschaften a Ekonomie

 

Raluca Adriana Buta:

přijata na:

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obod Sociologie a sociální politika

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Sociologie a sociální antropologie

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Jihovýchodoevropská studia (Rumunistika)

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Němčina pro mezikulturní komunikaci 

studuje na:

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Sociologie a sociální antropologie

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Němčina pro mezikulturní komunikaci 

 

Dolejš Jakub:

přijat na:

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Mezinárodní teritoriální studia

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Politologie a mezinárodní vztahy

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Politologie a veřejná politika

studuje na:

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Mezinárodní teritoriální studia

 

Husenicová Klára:

přijata na:

Univerzita Karlova - Matematicko-fyzikální fakulta - obor Obecná matematika

České vysoké učení technické - Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská - obor Matematické modelování

studuje na:

Univerzita Karlova - Matematicko-fyzikální fakulta - obor Obecná matematika

 

Kraus Daniel:

přijat na:

Univerzita Karlova -  Husitská teologická fakulta - obor Judaistika

Univerzita Karlova - Fakulta humanitních studií - obor Studium humanitní vzdělanosti

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Mezinárodní teritoriální studia

studuje na:

Univerzita Karlova - Fakulta sociálních věd - obor Mezinárodní teritoriální studia

 

Lembaková Valerie:

přijata na:

Univerzita Karlova - Pedagogická fakulta - obor němčina a angličtina se zaměřením na vyučování

Univerzita Karlova - Teologická fakulta - obor dějiny křest'anského umění

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor dějiny umění

University of Brighton - obor History of Art

University of Leicester - obor History of Art

studuje na:

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor dějiny umění

 

Solazzo Giorgia:

studentka nechce zveřejňovat informace

 

Soukupová Linda:

přijata na:

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Psychologie

Univerzita Karlova - Pedagogoická fakulta - obor Psychologie s rozšířením o speciální pedagogiku

studuje na:

Univerzita Karlova - Filozofická fakulta - obor Psychologie

 

Thiel Tomáš:

přijat na:

Masarykova univerzita - Právnická fakulta - obor Právo a právní věda

studuje na:

Masarykova univerzita - Právnická fakulta - obor Právo a právní věda

 

Přejeme všem našim absolventům, aby se jim dařilo v jejich pracovním i osobním životě a věříme, že najdou cestu do školy svých středoškolských studií, aby se s námi podělili o své nové zkušenosti a zážitky.