Lyžařský kurz Hinterstoder 2019 - Rakousko

lanovka.jpg

Doplňující informace k lyžařskému zájezdu 2019:

Sraz bude v den odjezdu 27.1. 2019 ve 12:30 před školou, odjezd je ve 13:00. Prosím o umožnění parkování autobusu v blízkosti školy. Děkuji.

Co se týká jídla, v Rakousku budeme začínat večeří, tudíž je dobré děti vybavit větší svačinou.

Návrat bude operativní podle počasí, ale počítejte s večerními hodinami. Ještě v pátek budeme lyžovat a pak rovnou ze svahu jedeme do Čech (odjezd cca ve 14:00 z Rakouska). Děti vám včas zavolají nebo napíší SMS o přesnějším čase návratu.

DŮLEŽITÉ:

Prosím ještě jednou o kontrolu všech dokumentů, které musí být před odjezdem odevzdány, většina z vás má vše v pořádku, ale některé dokumenty potřebuji až u autobusu.

Pro kontrolu -  je třeba: vyplněná přihláška, souhlas rodičů s podáním léků, prohlášení o odpovědnosti za škody, potvrzení o zdravotní způsobilosti, pas, potvrzení o seřízení lyží, bezinfekčnost (u autobusu), kopie kartičky pojištěnce cestovní pojištění (d oporučuji pojištění sjednat co nejdříve a i s pojištěním storna zájezdu pro případ nemoci těsně před odjezdem). Bez sjednaného cestovního pojištění není možné se zájezdu zúčastnit!

Rekapitulace:

Odjíždíme v neděli 27.1. 2019 ve 13:00 z Prahy, sraz ve 12:30.

místo přistavení autobusu:

Gymnázium Thomase Manna

Střížkovská 32/27, Praha 8

Ubytování:

penzion Lindbichler

Povlečení + lůžkoviny jsou v ceně, sebou neberte! Ručníky s sebou.

Stravování:

Polopenze

Začíná se večeří v neděli, končí snídaní v pátek ráno.

Od snídaně si mohou sebou žáci brát do termosky čaj či horkou vodu, je možné si vzít malou svačinu. Oběd během dne ve vlastní režii žáků, není problém zakoupit něco k jídlu přímo na sjezdovce. Cena oběda na sjezdovce je cca 8 euro (stejné jako předešlý kurz).

Termín: 27.1. - 1.2 2019

Cena kurzu:  8600,- Kč/os   při počtu 43 studentů

Platby prosíme zasílat na účet číslo:  1018514506/6100, jako variabilní symbol uveďte jméno dítěte a třídu, do zprávy pro příjemce uveďte „záloha“ nebo „doplatek“ (pokud budete platit celou částku najednou „záloha + doplatek“).

1.       platba  4000,- Kč   do 11.10. 2018 (nevratná záloha)

2.       platba  4600,- Kč    do 20.11.2018 (případný přeplatek bude vrácen po vyúčtování LV)

Cena zahrnuje:

-      Autobusovou dopravu tam i zpět (+jeden výlet do vedlejšího lyžařského střediska), ubytování s polopenzí, 5denní skipas (Po – Pá), delegát, kvalifikovaní instruktoři

Ubytování:

-      penzion Lindbichler – ve 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením

Stravování:

-      polopenze (bufetová snídaně), začíná se večeří v den příjezdu, končí snídaní při odjezdu

Podmínkou pro účast na lyžařském kurzu je sjednané cestovní pojištění a potvrzení o seřízení vázání.

Přihlášky prosím odevzdávejte nejpozději do 11.10. 2018.

Přihláška ke stažení ZDE.

Zájezdový autobus je po celou dobu je k dispozici skupině, ráno odveze žáky na vlek, odpoledne zpět (lanovka je vzdálena od ubytování cca 5km)

PS: Přednost mají žáci primy. Dále budou žáci doplněny podle hesla: „Kdo dřív přijde, ten jede :-)“

Pro další informace kontaktujte p. Spurného: spurny@gtmskola.cz