Lyžařský kurz Hintertoder 2018 - Rakousko

lanovka.jpg

Termín: 28.1. - 2.2 2018

Cena kurzu:  8500,- Kč/os   při počtu 40 studentů

Platby prosíme zasílat na účet číslo:  1018514506/6100, jako variabilní symbol uveďte jméno dítěte a třídu, do zprávy pro příjemce uveďte „záloha“ nebo „doplatek“ (pokud budete platit celou částku najednou „záloha + doplatek“).

1.       platba  4000,- Kč   do 14.10. 2017 (nevratná záloha)

2.       platba  4500,- Kč    do 24.11.2017 (případný přeplatek bude vrácen po vyúčtování LV)

Cena zahrnuje:

-      Autobusovou dopravu tam i zpět (+jeden výlet do vedlejšího lyžařského střediska), ubytování s polopenzí, 5denní skipas (Po – Pá), delegát, kvalifikovaní instruktoři

Ubytování:

-      penzion Dietlgut – ve 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením

Stravování:

-      polopenze (bufetová snídaně), začíná se večeří v den příjezdu, končí snídaní při odjezdu

Podmínkou pro účast na lyžařském kurzu je sjednané cestovní pojištění a potvrzení o seřízení vázání.

Přihlášky prosím odevzdávejte nejpozději do 13.10. 2017.

Přihláška ke stažení ZDE.

Zájezdový autobus je po celou dobu je k dispozici skupině, ráno odveze žáky na vlek, odpoledne zpět (lanovka je vzdálena od ubytování cca 5km)

PS: Přednost mají žáci primy. Dále budou žáci doplněny podle hesla: „Kdo dřív přijde, ten jede :-)“

Pro další informace kontaktujte p. Spurného: spurny@gtmskola.cz