Finanční gramotnost

14.11.2014 | Kategorie: Škola   |   Autor: Hana Vaculná

Finanční gramotnost

Ve dnech 11. a 12. listopadu se Mgr. Smolková a Mgr. Vaculná účastnily školení na téma „Dnešní finanční svět – finanční svoboda“.

12.11.2014 | Kategorie: Škola   |   Autor: Zuzana Svobodová

Zveme Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, kterým završíme náš projektový týden.

Svačinové dny na GTM

05.11.2014 | Kategorie: Škola   |   Autor: Michaela Šédová

Svačinové dny na GTM

Ve středu 5.11. proběhl již tradiční svačinový den na GTM, tentokrát pod patronátem sekundy. Třída prodejem doma vyrobených svačin finančně přispěla na Joslin, kterou jsme si jako škola adoptovali na dálku. Všem se nám sliny sbíhaly a po dobrotách se jen zaprášilo:-)

Modrý den

21.10.2014 | Kategorie: Škola   |   Autor: Michaela Dvořáková

Modrý den

Ve středu 22. 10. 2014 proběhl na Gymnáziu Thomase Manna Modrý den. Barevné dny navazují na dlouholetou tradici, i když v posledních letech jsme tuto tradici trochu zanedbávali. :-)

Exkurze do poslanecké sněmovny

15.10.2014 | Kategorie: Škola   |   Autor: Erika Studená

Exkurze do poslanecké sněmovny

Dne 16.10. se uskutečnila exkurze do Poslanecké sněmovny ČR. Zúčastnilo se 25 studentů ze sexty a septimy, zopakovali si fungování zákonodárného systému a dozvěděli se mnohé z historie budov, kde PS ČR sídlí, a také některé zajímavosti ze zákulisního života poslanců.