Konec dobrý všechno dobré

Školní rok se chýlí ke konci a je třeba všechno zhodnotit, oslavit a naladit se na prázdninové volno. Všechny tyto aktivity se nám sešly naráz během naší již tradiční školní slavnosti. Paní ředitelka zjevně dokázala poručit i větru a dešti, protože ač celé odpoledne hrozilo sprchnout, nestalo se tak, počasí bylo báječné a zahradní slavnost mohla proběhnout v plné parádě.

Na úvod nám krásně zahrál školní orchestr pod vedením paní Jitky Rutrlové, který rozezpíval celou naši školní zahradu. Poté vystoupila paní ředitelka a zhodnotila celý školní rok. Poděkovala rodičům, dětem i kantorům, rozdala stipendia a pochvaly a pomyslně tak odstartovala prázdniny. Zbytek příjemného podvečera byl ve znamení grilování, neformálních přátelských rozhovorů a pozvolného loučení se před školními výlety a létem. Jako třešničku na dortu jsme si s primou B připomněli narozeniny jejich třídní paní Nácarové, kterou blahopřání od její třídy viditelně potěšilo. Ale potěšeni byli ve čtvrtek odpoledne všichni. Závěrečná zahradní slavnost symbolicky ukončila úspěšný školní rok, teď už jen výlety a vysvědčení. A za týden: ahoj léto, ahoj prázdniny. :-)

Více fotografií zde.