Pomozte dětem - Kuře

Pomáhat znevýhodněným dětem je v našem veřejném prostoru již letitou tradicí. Kuře začíná pravidelně o Velikonocích televizním přenosem a celý následující týden můžete v ulicích potkávat maskot kuřete se skupinkou dobrovolníků, kteří prodávají keříčkovou brož. Výtěžek pak putuje na konto pomoci dětem.

Již druhý rok se do „Kuřete“ zapojují i naši studenti. Zahaleni maskou kuřete, ve které je pěkné vedro, takže to není úplně jednoduché, vyrážejí do pražských ulic. A vracejí se s naditými pokladničkami. Charitu oni umí, Kuře si rychle adoptovali do svých dalších charitativních akcí, a zdá se, že u nás zdomácnělo. Letošní povelikonoční týden jsme využili na sto procent a již nyní se s Kuřetem těšíme na příští rok.

Více fotek najdete ve fotogalerii.