Regionální kolo JDI 2017

„Mají být učebnice a učební materiály od 5. třídy na českých školách pouze v digitální formě?“ Tato otázka provázela letošní regionální kolo JDI, které se konalo v pátek 10.3. 2017.

Spolu, a i proti sobě debatovalo osm žáků z GTM a gymnázia Na Pražačce. Proběhly dvě debaty, ve kterých se žáci snažili přesvědčit porotu, že znají podstatu věci a dokáží jasně říci svůj názor, podložený dobře připravenými argumenty. Obě debaty byly velmi živé a zajímavé, což později uznala i porota, jež se skládala ze čtyř nezaujatých porotců. Na debaty se přišla podívat a své spolužáky podporovat celá sexta z GTM. Mezi trojici postupujících debatantek a debatantů se dostala i žačka sexty Andrea Meyerová, která se zúčastní celorepublikového kola, kde se sejde 16 nejlepších debatantů z celé republiky. Všichni jsme na Andreu hrdí a doufáme, že ji znovu uvidíme na stupni vítězů.

Více fotografií najdete ve fotogalerii.

10-03-2017-regionalni-kolo-jdi-2017_57.jpg