Odpoledne s absolventy GTM II

18.03.2019 | Kategorie: Škola

V podvečer 15. března mezi nás zavítalo osm absolventů Gymnázia Thomase Manna. Velmi ochotně a vstřícně nám poskytli mnohé cenné informace, týkající se studia na vysoké škole (ať už v České republice nebo v zahraničí), výběru studijního oboru a také uplatnění na trhu práce.

Dvacetileté výročí vstupu do NATO

14.03.2019 | Kategorie: Škola

12. 3. 2019 jsme si připomněli dvacet let od vstupu do NATO. Významnou událost jsme akcentovali také během školní výuky. Je pravda, že pro nás, co pamatujeme Varšavskou smlouvu, má toto výročí úplně jiné konotace než pro ty, co prožili celý život ve svobodě.

Světový den vody na GTM

13.03.2019 | Kategorie: Škola

Studenti na našem gymnáziu oslavili Světový den vody o týden dříve. Oficiální termín Světového dne vody je stanoven na 22. 3. I přesto, že jsme slavili týden dopředu, vodě to nikterak neuškodilo.

Odpočet

Do PROJEKTOVÉHO TÝDNE zbývá.....

• 2019 21.3.

Jídelna Litoměřická

Z personálních důvodů bude jídelna Litoměřická od dubna nabízet výběr jen ze 2 variant jídel. Prosíme děti, které se zde stravují, aby si přeobjednaly vybraná jídla, pokud tak již tedy učinily. Děkujeme za pochopení.

• 2019 15.2.

Úřední den během JARNÍCH PRÁZDNIN

Úřední den o jarních prázdninách je ve čtvrtek 21.2. 9-13h - je možné odevzdávat přihlášky, případně si vyzvednout potvrzené známky na přihláškách u žáků naší ZŠ.

• 2019 5.2.

Den otevřených dveří 6.2.2019