Jak PRIMA podpořila PARA PLAVCE

23.11.2018 | Kategorie: Škola

Každá třída obdržela na konci měsíce října informaci na studentském fóru, že existuje projekt na podporu Para plavců. Všichni jsme si vyslechli příběh, jak se tedy stalo, že je možné, že stát takovéto iniciativy nepodporuje? Proč MŠMT v tomto ohledu nic nekoná? A mohla by nás napadnout spousta dalších otázek.

Den v Evropském parlamentu

22.11.2018 | Kategorie: Škola

V úterý 21.listopadu jsme měli možnost strávit jeden den v Evropském parlamentu. Stalo se tak na pozvání europoslance Jaromíra Štětiny, který byl na našem gymnáziu v pátek 16.listopadu, aby se studenty hovořil o válce v Čečensku, kde byl jako válečný novinář, o současné hybridní válce, o vztazích Ruska a Ukrajiny.

Workshop - cirkulární ekonomika

21.11.2018 | Kategorie: Škola

Ve středu 21. listopadu se uskutečnil workshop s Lucií Poubovou na téma cirkulární ekonomika. Workshopu se zúčastnili studenti ekonomického semináře a část studentů z kvinty A a B. Workshop byl plný moderních pojmů jako upcyklace, fashion revolution, thrift store, swap a podobně.

Odpočet

Do VÁNOČNÍCH PRÁZDNIN zbývá.....

• 2018 7.11.

Třídní schůzky a konzultace na GTM

V pondělí 12.11.2018 17:30 - 19:00. Jednotlivé učitele najdete ZDE.

• 2018 13.9.

Přípravné kurzy

Přípravné kurzy jsou plně obsazené, přihlašování je tedy zastaveno. Začínáme ve čtvrtek 11.10. ve 14:30 v budově GTM. Podrobnosti najdete ZDE.

• 2018 3.9.

Prima - seznamovací kurz

Prima dorazila v pořádku na seznamovací kurz.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png