Matematická olympiáda

12.04.2019 | Kategorie: Škola

Ve středu 10.4. proběhlo obvodní kolo matematické olympiády. Studenti řešili 3 úlohy a mohli získat až 18 bodů. Úspěšným řešitelem byl každý s minimálním počtem 9 bodů.

Odpoledne s absolventy GTM II

18.03.2019 | Kategorie: Škola

V podvečer 15. března mezi nás zavítalo osm absolventů Gymnázia Thomase Manna. Velmi ochotně a vstřícně nám poskytli mnohé cenné informace, týkající se studia na vysoké škole (ať už v České republice nebo v zahraničí), výběru studijního oboru a také uplatnění na trhu práce.

Dvacetileté výročí vstupu do NATO

14.03.2019 | Kategorie: Škola

12. 3. 2019 jsme si připomněli dvacet let od vstupu do NATO. Významnou událost jsme akcentovali také během školní výuky. Je pravda, že pro nás, co pamatujeme Varšavskou smlouvu, má toto výročí úplně jiné konotace než pro ty, co prožili celý život ve svobodě.

Odpočet

Do PEDAGOGICKÉ RADY zbývá.....

• 2019 21.3.

Jídelna Litoměřická

Z personálních důvodů bude jídelna Litoměřická od dubna nabízet výběr jen ze 2 variant jídel. Prosíme děti, které se zde stravují, aby si přeobjednaly vybraná jídla, pokud tak již tedy učinily. Děkujeme za pochopení.

• 2019 15.2.

Úřední den během JARNÍCH PRÁZDNIN

Úřední den o jarních prázdninách je ve čtvrtek 21.2. 9-13h - je možné odevzdávat přihlášky, případně si vyzvednout potvrzené známky na přihláškách u žáků naší ZŠ.

• 2019 5.2.

Den otevřených dveří 6.2.2019

Podrobný rozpis.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg

Projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_042/0008347 „Personální podpora a osobnostně profesní rozvoj pedagogů na Gymnáziu Thomase Manna v Praze“ je financován z Evropské unie. Cílem projektu je rozvoj v oblasti osobnostně profesního rozvoje pedagogů Gymnázia Thomase Manna v Praze.

Katedrální škola.jpg