Historická rekonstrukce Říjnové revoluce

11.11.2018 | Kategorie: Škola

Dne 7. 11. 2018 proběhla na GTM v rámci dějepisu a jeho hlubšího poznání historická recese Říjnové revoluce, které se z vlastní iniciativy zhostili studenti sexty – Vojtěch Štěpánek, David Poborský, Marek Nerad a Kryštof Dvořák.

Para Plavání bez Bariér

07.11.2018 | Kategorie: Škola

Podpořme ojedinělý neziskový projekt, jehož součástí je jedna naše studentka, úspěšná plavkyně, účastnice paralympijských her a držitelka českých rekordů.

Oslavy první republiky

25.10.2018 | Kategorie: Škola

Vážení studenti, kolegové a přátelé školy, nejprve bych moc ráda na tomto místě poděkovala kolegyním Jitce Neradové a Míše Šédové za jejich nasazení při hledání zajímavých osobností pro besedování nad nejrůznějšími událostmi a tématy nejen v rámci Hovorů o historii.

Odpočet

Do PROJEKTOVÉHO TÝDNE zbývá.....

• 2018 7.11.

Třídní schůzky a konzultace na GTM

V pondělí 12.11.2018 17:30 - 19:00. Jednotlivé učitele najdete ZDE.

• 2018 13.9.

Přípravné kurzy

Přípravné kurzy jsou plně obsazené, přihlašování je tedy zastaveno. Začínáme ve čtvrtek 11.10. ve 14:30 v budově GTM. Podrobnosti najdete ZDE.

• 2018 3.9.

Prima - seznamovací kurz

Prima dorazila v pořádku na seznamovací kurz.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png