Akademie slova – reflexe žáků z různých ročníků

24.09.2018 | Kategorie: Škola

V rámci 3.ročníku Akademie slova jsme zakusili práci se slovem, naši školu navštívily osobnosti, které se ve svém oboru se slovem psaným či mluveným setkávají denně.

Poezie na Gymnáziu Thomase Manna

21.09.2018 | Kategorie: Škola

Myslíte si, že je možné propojit poezii se školní výukou? Nebo je škola spíše místem, kde se poezie zabíjí? O setkání školy s poezií jsme se pokusili ve čtvrtek 20.9.2018 formou básnického workshopu, který vedl básník a pedagog Tomáš Čada.

Terezínská půda

19.09.2018 | Kategorie: Škola

Minulý týden jsme měli možnost setkat se s velice obdivuhodným člověkem. Byl to průvodce Terezína Lukáš Lev, jehož koníčkem je bádání po osobách, které byly uvězněny v koncentračním táboře Terezín.

Odpočet

Do STÁTNÍHO SVÁTKU zbývá.....

• 2018 21.9.

Přípravné kutzy

Uvolnilo se jedno místo na přípravném kurzu M + Čj. V případě zájmu pište na dvorakova@gtmskola.cz.

• 2018 13.9.

Přípravné kurzy

Přípravné kurzy jsou plně obsazené, přihlašování je tedy zastaveno. Začínáme ve čtvrtek 11.10. ve 14:30 v budově GTM. Podrobnosti najdete ZDE.

• 2018 3.9.

Prima - seznamovací kurz

Prima dorazila v pořádku na seznamovací kurz.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png