Kytičkový den

17.05.2019 | Kategorie: Škola

Patnáctého května zaplavily Prahu žluté květy, jako symboly boje s rakovinou. I naše gymnázium mělo v ulicích, jako již tradičně, své vyslance.

Beseda o armádě

16.05.2019 | Kategorie: Škola

V květnu si připomínáme řadu historických výročí. Armáda v mnohých hraje zásadní roli. Proto bylo pro nás velkým zážitkem popovídat si o tom, jaká ta naše armáda vlastně je. Jak funguje, jaké nabízí pracovní příležitosti třeba i našim absolventům, jaká je její role v současnosti…?

Prag Austausch 2019: Die Prager zu Besuch in Hamburg

27.04.2019 | Kategorie: Škola

Begonnen haben die zwei Wochen unseres Austauschs damit, dass wir die Prager am Samstag um 17:00 Uhr am Hamburger Hauptbahnhof abgeholt haben. Die Prager waren glücklicherweise sehr offen und es fiel uns nicht schwer, uns mit ihnen anzufreunden. Alle haben erstaunlich gutes Deutsch gesprochen, was die Kommunikation sehr einfach gemacht hat.

Odpočet

Do KONCE ŠKOLNÍHO ROKU zbývá.....

• 2019 16.5.

Rozpis pololetních testů

Rozpis pololetních testů najdete zde.

• 2019 29.4.

Třídní schůzky a konzultace na GTM

Rozpis třídních schůzek a konzultací najdete ZDE:

• 2019 21.3.

Jídelna Litoměřická

Z personálních důvodů bude jídelna Litoměřická od dubna nabízet výběr jen ze 2 variant jídel. Prosíme děti, které se zde stravují, aby si přeobjednaly vybraná jídla, pokud tak již tedy učinily. Děkujeme za pochopení.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg

Projekt č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_042/0008347 „Personální podpora a osobnostně profesní rozvoj pedagogů na Gymnáziu Thomase Manna v Praze“ je financován z Evropské unie. Cílem projektu je rozvoj v oblasti osobnostně profesního rozvoje pedagogů Gymnázia Thomase Manna v Praze.

Katedrální škola.jpg