Dějepisná olympiáda v „osmičkovém roce.“

23.01.2018 | Kategorie: Škola

Letos snad ani nemohlo být jiné téma. Dějepisná olympiáda se věnuje stoletému výročí vzniku první republiky. Po celkem klidném školním kole, kterého se účastnili, jak dobrovolníci, tak i někteří obětní beránci, kteří neochotně podlehli mému vytrvalému nátlaku (podle toho pak také dopadly jejich výsledky:-)), došlo k přípravě na kolo obvodní.

CSP v kvartě B

23.01.2018 | Kategorie: Škola

Besedy s ochotnými rodiči v rámci předmětu Člověk a svět práce úspěšně pokračují. Tentokrát v kvartě B, kde jsme v poslední době měli několik skvělých rodičů, kteří nám věnovali svůj čas a přiblížili dětem, v čem spočívá podstata jejich práce.

Novoroční divadelní bilancování

11.01.2018 | Kategorie: Škola

Na sklonku každého kalendářního roku většina z nás bilancuje. Dáváme si předsevzetí, v čem se vylepšíme, jaké mezery v našich nedostatcích vyplníme a jakých zlozvyků se zbavíme.

Odpočet

Do PROJEKTOVÉHO TÝDNE zbývá.....

• 2018 20.2.

Projektový týden

Podrobnosti k Projektovému týdnu najdete ZDE.

• 2018 19.2.

Den otevřených dveří 21.2.2018

Podrobný rozvrh.

• 2017 18.12.

Pololetní testy

Rozpis pololetních testů najdete ZDE.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png