V Chebu na pivu s Karlem Velikým

09.04.2018 | Kategorie: Škola

Minulý týden byl ve znamení dvou velkých dějepisných soutěží, do kterých se aktivně zapojili i naši studenti, kterým tímto velmi děkuji.

Ukliďme svět, ukliďme Česko

09.04.2018 | Kategorie: Škola

Velká mediální akce, jejíž základ proběhl již v sobotu 7. 4. 2018. Naši studenti se zapojili v pondělí odpoledne a odvedli pořádný kus práce. Povedlo se nám společně vyčistit nejen okolí školy, ale i nezanedbatelnou část celého Proseku.

Kuře na GTM

09.04.2018 | Kategorie: Škola

Charita má na našem gymnáziu dlouhou tradici. Proto jsme neváhali, když nás oslovila organizace Pomozme dětem, a do další charitativní akce jsme se zapojili.

Odpočet

Do POSLEDNÍHO ZVONĚNÍ OKTÁVY zbývá.....

• 2018 4.4.

Tanzánie

Účasníci zájezdu zdraví z Tanzánie. Jsou v pořádku, pouze bez připojení k internetu.

• 2018 19.3.

Mannoviny

Školní noviny jsou na světě. Více na www.mannoviny.cz nebo na http://gymnaziumtm.cz/pro-studenty/skolni-noviny-mannoviny .

• 2018 16.3.

Projektový týden

V době projektového týdne 19.-23.3. bude škola otevřena od 8:15.

Klub v Mediálním centru bude v provozu 8:15 - 8:40.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png