Hodiny geografie na GTM trochu jinak

09.10.2017 | Kategorie: Škola

V hodinách geografie na obou stupních gymnázia se snažíme co nejvíce používat „myšlení v souvislostech“.

Matematické soutěže

26.09.2017 | Kategorie: Škola

Milí studenti, právě probíhá Matematická olympiáda, která se týká studentů od primy až do kvarty. Informace a zadání máte na nástěnkách. Vše je také dostupné na internetových stránkách www.matematickaolympiada.cz.

AntiFetFest

15.06.2017 | Kategorie: Škola

Antifetfest je studentský filmový festival. Studenti sami točí filmy s protidrogovou tematikou. Vše pod záštitou MHMP. Letos jsme dali dohromady dva týmy, mladší, kde základ tvořila tercie a starší ze septimy.

Odpočet

Do PEDAGOGICKÉ RADY zbývá.....

• 2017 1.9.

Přihlašování na přípravné kurzy

Přihlašování na přípravné kurzy bylo zahájeno. Podrobnosti a elektronickou přihlášku najdete ZDE.

• 2017 31.8.

Platba školného na nový školní rok

Dovolujeme si upozornit rodiče na platbu školného na nový školní rok k 1.9.2017.

Podrobnosti ZDE. Variabilní symbol najdete v Žákovské knížce.

• 2017 19.6.

Rozvrh hodin na školní rok 2017/18

Rozvrh hodin na nový školní rok 2017/18  najdete ZDE.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png