Sexta ve Freiburgu

20.11.2017 | Kategorie: Škola

V Nědeli 8.10. jsme se sešli před školou a autobusem vyrazili do Freiburgu. Cestu jsme si krátili sledováním filmů. Do Freiburgu jsme přijeli kolem sedmé hodiny večer a před Paula-Fürst Gymnáziem už na nás čekali výměnné partneři a jejich rodiče. Seznámili jsme se s hostujícími rodinami a večer strávili u nich doma.

Beseda s europoslancem Jiřím Pospíšilem

31.10.2017 | Kategorie: Škola

Svoboda a přímá demokracie, politická strana, v jejímž programu se tyčí referendum o vystoupení z Evropské unie, dosáhla v letošních parlamentních volbách na desetiprocentní hranici. Proevropské strany tak nechala daleko za sebou. Na GTM jsme proto neváhali a uspořádali pro naše studenty pouhých 10 dní po volbách besedu s europoslancem Jiřím Pospíšilem. Proč? Abychom zjistili, jak to s tou EU vlastně je.

Hodiny geografie na GTM trochu jinak

09.10.2017 | Kategorie: Škola

V hodinách geografie na obou stupních gymnázia se snažíme co nejvíce používat „myšlení v souvislostech“.

Odpočet

Do PROJEKTOVÉHO TÝDNE zbývá.....

• 2017 3.11.

Přijímačky nanečisto

Přihlašování na PŘIJÍMAČKY NANEČISTO zahájeno!!!

Podrobnosti najdete ZDE.

• 2017 23.10.

Seznamy na projektový týden

Seznamy na projektový týden najdete ZDE.

• 2017 1.9.

Přihlašování na přípravné kurzy

Přihlašování na přípravné kurzy bylo zahájeno. Podrobnosti a elektronickou přihlášku najdete ZDE.

Partnerské školy:

k_logo.png header_kwg01.jpg WBG.pngPFF logo.pngBBG.png